Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

Andmeid kogutakse statistika eesmärgil (näiteks allalaadimiste arv dokumentide puhul, ilma isikuandmeid kogumata).

Küpsis on väike tekstifail, mis sisaldab andmeid kasutaja tegevuse kohta kodulehel ja salvestab need kodulehe külastamiseks kasutatud seadmesse. Küpsised võimaldavad meil pakkuda teile veebilehel paremat kasutajakogemust ja kiiremat lehe laadimist.
Küpsiseid on kahte tüüpi:

  • Püsivaid küpsiseid –  jäävad teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks teie kui kodulehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
  • Seansiküpsised – ajutised küpsised, mis kaovad, kui kodulehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete.

Küpsised võimaldavad meie veebiserveril teid ära tunda ja kohandada selle sisu automaatselt nii, et see sobiks teie vajadustega, kui te lehte külastate.  Küpsiste kasutamine teeb meie kasutajate vajaduste äratundmise lihtsamaks. Need annavad meile kasutajastatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie kodulehe toimivust.
Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad meil oma veebiteenuseid edendada.

Meie kodulehe kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni.

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.